Firma GABOS SOFTWARE technologiczny partner dla medycyny  i Wortmann AG dostawca renomowanego sprzętu komputerowego w grudniu br. zawarli umowę o partnerstwie. Współpraca ma na celu utworzenie specjalnej oferty dla klientów i partnerów GABOS SOFTWARE. Oferta sprzętu hardware zostanie poszerzona o wybrane komputery marki Terra (marki należącej do Wortmanna AG). Jest to sprzęt, który daje gwarancję komfortowej pracy.

Manger Grzegorz Kwiatkowski odpowiedzialny w Polsce za markę Terra, zapewnia :

„Cieszymy się bardzo, że mogliśmy zostać partnerem technologicznym firmy GABOS SOFTWARE nasze portfolio sprzętowe marki Terra jest na tyle bogate, że jesteśmy w stanie zaoferować całe spektrum urządzeń zaczynając od komputerów spełniających normy medyczne, poprzez specjalistyczne monitory diagnostyczne, serwery, stacje robocze, notebooki, tablety, All in One oraz mikro komputery.” 

Rozpoczęciem współpracy było nasze uczestnictwo w konferencji organizowanym przez firmę GABOS SOFTWARE pod tytułem „Jesteśmy z Wami dla Was razem sięgnijmy po więcej w 2023” w Wiśle gdzie mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych rozwiązań na żywo wielu klientom.

W podobnym tonie wypowiadają się przedstawiciele GABOS : –

Nasza współpraca zapowiada się bardzo owocująco oferowany hardware przez firmę Wortmann AG łatwo dopasować do indywidualnych wymagań obsługiwanych przez nas jednostek medycznych.