Extreme Networks to producent najlepszych w swojej klasie, wysokowydajnych rozwiązań sieciowych, wśród których znaleźć można zaawansowany system zarządzania (onpremis, chmura) urządzeniami LAN WLAN w połączeniu z analityką, przełączniki oraz access pointy. Extreme koncentruje się na niezawodności oferowanych technologii, zaawansowanych funkcjonalnościach sieciowych oraz bezproblemowej integracji z urządzeniami innych producentów – (system zarządzania umożliwi obsługę urządzeń, które już klienci posiadają) odpowiadając na potrzeby rozwijającego się rynku sieci LAN/WLAN.

Extreme Networks jest pierwszym dostawcą, który wprowadził koncepcję uniwersalnej platformy do obsługi różnorodnych wdrożeń sieciowych, zapewniając tym samym ich niezrównaną elastyczność oraz ochronę realizowanych inwestycji. W ramach swojego innowacyjnego rozwiązania oferuje:

  • Uniwersalne licencjonowanie – jedna licencja na zarządzanie dla dowolnego urządzenia z pełną przenośnością między urządzeniami.
  • Uniwersalne przełączniki (seria 5000), które w zależności od potrzeb obsługują zarówno sieci typu Fabric (SPBM lub IP Fabric), jak i sieci tradycyjne, niezależnie czy są one zarządzane w chmurze czy lokalnie.
  • Uniwersalne punkty dostępowe Wi-Fi 6 jak również punkty dostępowe w najnowszej technologii WiFi 6E, które obsługują wsparcie kampusowych lub rozproszonych wdrożeń i mogą być zarządzane z poziomu chmury lub lokalnie bez potrzeby wymiany firmware’u.

Extreme Networks jako wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań sieciowych, zapewnia Klientom najlepszą wartość i najmniejszą złożoność swoich rozwiązań. Klienci, którzy zaufali marce Extreme Networks i jej rozwiązaniom, odnoszą również korzyści z mniejszej złożoności zarządzania siecią i większej elastyczności podczas integracji EN z posiadaną dotychczas infrastrukturą. Extreme Networks to także rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia w zakresie ML/AI, przechowywania, bezpieczeństwa i ochrony danych

Extreme Networks posiada bogate portfolio rozwiązań sieciowych, chmurowych, które uzupełniają liczne aplikacje ułatwiające sprawne zarządzanie, kontrolowanie i zabezpieczanie sieci. Extreme w swojej podstawowej ofercie dostarcza rozwiązania w zakresie:

Sieci przewodowej LAN

  • Przełączniki (klasyczne oraz działające w oparciu o sieć – Fabric (www.fabricconnect.pl)
  • Routery

Sieci bezprzewodowej WLAN

Aplikacje

  • Zarządzanie urządzeniami sieciowymi
  • Kontroli dostępu do infrastruktury (NAC)
  • Analityka aplikacji

SD-WAN.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Extreme Networks.