Jest nam niezmiernie miło, że nasze oprogramowane WMS wspiera MWOMP w realizacji programów rehabilitacyjnych dając możliwość obsługi pacjentów w procesach fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych dla mieszkańców województwa mazowieckiego. Tym samym kolejny raz potwierdzamy, że dzięki współpracy z MWOMP możemy wspólnie sięgać po więcej zgodnie z naszą wizją, którą przedstawialiśmy na naszej ostatniej Konferencji w Wiśle.

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku został wyróżniony w Konkursie Lider Zmian w Ochronie Zdrowia za program rehabilitacji dzieci z chorobą kręgosłupa z klas I-VI (projekty zrealizowane wśród uczniów szkół z Radomia oraz Płocka, a także gmin Brudzeń Duży oraz Stara Biała).

Konkurs zorganizowała Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, a wzięły w nim udział placówki medyczne oraz przedsiębiorcy. O wyróżnieniu zwycięzców zdecydowali sami mieszkańcy w trakcie internetowego głosowania, które odbyło się na przełomie października  i listopada. Wyniki ogłoszono w czterech kategoriach: Walka z pandemią COVID-19, Diagnostyka i leczenie pacjentów, Profilaktyka i programy zdrowotne oraz Innowacje.

Gratulujemy i dziękujemy.

Więcej informacji na temat Konkursu Lider Zmian w Ochronie Zdrowia znajdziecie Państwo pod tym linkiem : Znamy Liderów Ochrony Zdrowia na Mazowszu dzięki pomocy z Unii Europejskiej! – Lider Zmian