Wirtualna Rejestratorka to zbudowany przez Talkie.ai, partnera Gabos Software, medyczny bot głosowy, który zapewnia stuprocentową odbieralność połączeń telefonicznych od pacjentów. Tym samym Wirtualna Rejestratorka znacząco usprawnia obsługę pacjenta w podmiocie leczniczym oraz oszczędza czas pracy rejestracji. 

Talkie.ai ma na koncie ponad milion obsłużonych rozmów z pacjentami w całej Polsce, co stawia Talkie w pozycji lidera w Polsce wśród botów głosowych dedykowanych dla placówek medycznych.

Wirtualna Rejestratorka jest w stanie rozmawiać z wieloma pacjentami jednocześnie i załatwiać sprawy, z którymi dzwonią, związane z wizytami, badaniami czy receptami.

Przykładowo, jest w stanie sprawnie umawiać, potwierdzać i odwołać wizyty, zebrać zamówienie na recepty od pacjenta, przeprowadzić ankietę wśród pacjentów, odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, poinformować o nieobecności lekarza czy awarii sprzętu i umówić nowy termin z pacjentem.

Rozumiejąc naturalny język pacjentów oraz znając terminologię medyczną i nazwy leków, potrafi skutecznie przejąć bardzo dużą część rozmów z pacjentami.

Dzięki integracji Wirtualnej Rejestratorki z systemem WMS Mediqus Gabos, informacje z rozmowy pacjenta z botem automatycznie znajdują odzwierciedlenie w karcie pacjenta w sposób bezobsługowy, co dodatkowo oszczędza czas w zespole rejestracji.

Wirtualna Rejestratorka jest dostosowana do obsługi różnych segmentów pacjentów, z uwzględnieniem ich specyfiki, co eliminuje ryzyko cyfrowego wykluczenia pacjentów mniej biegłych technicznie, na przykład seniorów. W ten sposób łączy tradycyjną obsługę telefoniczną z nowoczesną technologią, co stanowi innowacyjne podejście do komunikacji w placówkach medycznych.

Dlaczego tak wiele placówek zaufało Wirtualnej Rejestratorce, automatyzując kolejne procesy?

Otóż przekonały się one, że Wirtualna Rejestratorka pozwala osiągnąć m.in.:

  • 99% stawialności pacjentów na wizytach,
  • obsługę wielokrotnie większej liczby połączeń,
  • natychmiastową odbieralność 100% rozmów telefonicznych od pacjentów.

Jeśli chcą Państwo się przekonać, dlaczego warto wypróbować Wirtualną Rejestratorkę w Państwa placówce, zapraszamy do kontaktu z zespołem Talkie.ai pod tym linkiem oraz podczas Konferencji Gabos Software w dniach 16-17 maja w Bielsku-Białej.