W dniach 26-27 maja 2022r  zorganizowaliśmy  konferencję pod tytułem: „Nowoczesna i Bezpieczna Platforma Medyczna w dobie cyfryzacji Jednostek Ochrony Zdrowia”.

Miejscem spotkania był Zamek w Gniewie, piękny historyczny obiekt z XIII w.

W konferencji wzięło udział  ponad pięćdziesięciu przedstawicieli szpitali, woj. ośrodków medycyny pracy, przychodni, centrów medycznych, ośrodków rehabilitacji oraz nasi partnerzy.

W trakcie konferencji zaprezentowaliśmy nasz sztandarowy produkt WMS Mediqus –  Zintegrowany System obsługi placówek medycznych, pokazaliśmy systemowe wsparcie opieki  nad pacjentami czyli inteligenty system zarządzający Asystent Gabos, przedstawiliśmy realizację obsługi rozbudowanych relacji z pacjentami przy pomocy naszych e-Usług  a także WMS RIS/PACS – jako podstawowy element nowoczesnej pracowni diagnostycznej. Podzieliliśmy się także  naszymi doświadczeniami w pozyskiwaniu dotacji na projekty.

Nasi partnerzy przedstawili:

  • Nowoczesne Laboratorium czyli system do obsługi laboratorium f-my ATD,
  • rozwiązania chmurowe firmy Veem,
  • sposób na digitalizacje dokumentacji medycznej na styku pacjent-placówka medyczna f-my IC Solutios,
  • rozwiązania dot. bezpiecznego składowania danych medycznych f-my Huawei
  • f-ma Softgent wykazała dlaczego technologia i cyfryzacja jest tak ważna dla przyszłości ochrony zdrowia,
  • IT4KAN zaprezentowała medyczną przeglądarkę obrazów DICOM,
  • f-ma Medidesk opowiedziała  o sposobie obsługi wymagających pacjentów w tym przedstawiła wzorce zachowania w sytuacjach kryzysowych  w placówkach medycznych,
  • Wasko S.A. przedstawiła zastosowania szeregu nowoczesnych technologii w służbie człowiekowi,

Konferencja pozwoliła nam dostrzec wiele problemów w zarządzaniu jednostkami szpitalnymi, mamy nadzieję wprowadzić zmiany i ulepszyć rozwiązania w naszych systemach, które doprowadzą do polepszenia pracy w zarządzaniu tymi jednostkami.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i mamy nadzieję, że przedstawione technologiczne i biznesowe rozwiązania przydadzą się w podejmowaniu trafnych i rozwojowych decyzji w Państwa jednostkach medycznych.

Dziękujemy także naszym wszystkim Partnerom za udział i profesjonalne przedstawienie swoich paneli.