Na początku grudnia zorganizowaliśmy dwudniową konferencję pod tytułem: „LUDZIE, POMYSŁY, RELACJE, razem tworzymy rozwiązania informatyczne dla medycyny”. Odwiedziło nas ponad 100 naszych klientów i partnerów. Przedstawiliśmy naszą wizję i cele wraz z zamierzonymi działaniami na przyszły rok 2022. Jako firma z branży ochrony zdrowia, proponując nasze systemy informatyczne, zapewniamy jednostkom medycznym pełne wsparcie w procesach rozliczeniowych z NFZ czy finansowo-księgowych i magazynowych. Przedstawiliśmy również nasz nowy produkt o nazwie Asystent Gabos – system wspierający opiekę nad pacjentem w jednostkach medycznych, projekt był współfinansowany przez UE.

Dziękujemy naszym partnerom, HPE, QumuloAMDFujitsu PolandSAS HuaweiSoftgenSagitum S.A.IT4KAN Sp. z o.o.IC Solutions, którzy omówili swoje rozwiązania technologiczne m.in. w zakresie bezpiecznej kolekcji danych, rozwiązań z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, zdigitalizowania dokumentacji medycznej, optymalizacji procesów biznesowych, przeglądania obrazów w radiologii.

Na konferencji został też opisany rozszerzony system eKRN+ tworzony i wykorzystywany w Narodowym Instytucie Onkologii im M. Skłodowskiej Curie Państwowy Instytut Badawczy, jak również zapoznaliśmy się z funkcjonowaniem dyspozytorni medycznych w przedstawionym przez Krajowe Centrum Monitorowania Ratownictwa Medycznego.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i mamy nadzieję, że przedstawione biznesowe i technologiczne rozwiązania przydadzą się w podejmowaniu trafnych i rozwojowych decyzji w Państwa jednostkach medycznych.