Nowym partnerem Gabos Software została firma Talkie Polska – dostawca rozwiązania Wirtualnej Rejestratorki czyli botów głosowych, specjalizujący się w branży medycznej. Dzięki temu partnerstwu umożliwiamy Państwu dostęp do medycznych botów głosowych z poziomu naszej platformy WMS. To milowy krok w stronę lepszej dostępności usług medycznych dla pacjentów.

Rozwiązanie Talkie Polska odciąża rejestratorki w procesach takich jak: umawianie wizyt, potwierdzanie wizyt, odwoływanie wizyt czy zamawianie recepty. Dzięki temu można zoptymalizować koszty obsługi pacjentów aż o 60% i zapewnić 100% odbieralności. Dodatkowo, bot głosowy jest w pełni zintegrowany z naszym systemem WMS, dzięki czemu sam na bieżąco aktualizuje informacje w systemie oraz jest całkowicie bezobsługowy i nie wymaga logowania osób z rejestracji w dodatkowym systemie.

Aby skorzystać z rozwiązania jakim jest Wirtualna Rejestratorka, nie muszą Państwo poświęcać kilku tygodni na implementacje. Wystarczy chwila, aby zintegrować numer Państwa placówki z systemem botów głosowych.

W celu poznania oferty i skorzystania z darmowego okresu próbnego zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem klienta Gabos Software lub bezpośrednio z naszym partnerem Talkie Polska przez przesłanie wiadomości na adres: Piotr Dębosz – piotr.debosz@talkie.ai

Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność w naszym systemie WMS pozwoli usprawnić wiele procesów w Państwa placówce medycznej i wpłynie pozytywnie na jakość telefonicznej obsługi pacjentów.