GABOS na  iADE

Formularz kontaktowy

Typ jednostki (proszę zaznaczyć jedną opcję) *

Administratorem danych osobowych jest Gabos Software sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, ul. Mikołowska 100 . Dane osobowe są przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi jego zapytania przesłanego przez udostępniony formularz – podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) polegający na konieczności rozwiązania zgłoszonej sprawy związanej z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą; w zakresie danych podanych fakultatywnie podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce przetwarzania danych osobowych 

Klikając przycisk Wyślij wiadomość, wyrażają Państwo zgodę na jednorazowe użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz przesłania informacji handlowej Gabos Software sp. z o. o.

W każdym momencie Państwa zgoda może być wycofana. W celu wycofania zgody prosimy o kontakt na adres zgody-marketingowe@gabos.pl. W treści maila prosimy zawrzeć takie informacje jak: adres mailowy albo numer, które zostały użyty do wysłania formularza kontaktowego.